Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYSTOUPENÍ VE ZDICÍCH

24. 3. 2013

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA:

-máme poslední 2 schůzky na nacvičení programu,což neni v mým silách všechno stihnout.(Ted schůzka odpadla z důvodu valné hromady Sokola a voleb nového starosty Sokola)Proto bych chtěla poprosit děti,které vystupují,aby se meilem,sms a nebo nejpozději ve středu vyjádřili,zda budou mít čas buď ted o víkendu a nebo o prázdninách velikonočních a udělali bychom si náhradní schůzku a vše vypilovali. (můžeme to brát jako sportovní soustředění)

Děti budou vystupovat na 2 písničky- Pionýři

                                                                 -Kam tak spěcháš.

-potřebujeme dát dohromady přesný seznam dětí,které se budou moci 6.dubna dostavit a předvést,co se naučily.Zatím předběžný seznam napíši sem.

Tímto jsem chtěla ještě poprosit zejména rodiče,kdyby měli pionýrské šátky,zda by je mohli pujčit. (povedlo se mi sehnat zatím 3 , případně budeme šít)

-Každý musí mít modrou košili.O kalhotách,sukních se ještě domluvíme,na tom tak nezáleží.

-a druhou písničku bychom potřebovali,aby si každý sehnal něco maskáčového.At už kalhoty,triko nebo mikinu,to je jedno.

Pionýři: Milan Novák,Tomáš Pergl,Anča H.,Tereza Bartošíková,Kuba Hošek(,Karolínka,Kristýnka) +  Vojta N.s Verčou N.( nebyli na prvním nácviku,tak si to prosím promyslete

Kam tak spěcháš: Úplně všichni

-na schůzkách potřebujeme vyrobit rekvizity-co se týká druhé písničky (oheň a buřty z polystyrenu).Uvidíme,co všechno stihneme.

 

Meil : katarina.H93@seznam.cz

tel: 702 061 190

-prosím,kdyby mi každý z vás napsal,jestli můžete ve čtvrtek a v pátek a v kolik hodin by se to komu hodilo.Poté se domluvíme na bližších informacích.-nejpozději se prosím vyjádřete ted ve středu na schůzce.

-těším se na vás.Ve středu.

Přeji krásný slunečný den.

-Kateřina    

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>